Catering


Francouzská restaurace Art Nouveau nabízí bezkonkurenční a originální nabídku v oblasti cateringových služeb. Recepce, bankety, koktejly, firemní a privátní party či galavečeře lze na přání uspořádat přímo ve Vašich prostorách nebo Vám zajistíme pronájem exkluzivních prostor Obecního domu včetně slavnostní květinovévýzdoby a doplňkových služeb. Francouzská restaurace Art Nouveau je dodavatelem cateringových služeb

prezidenta České republiky. Jejími klienty jsou nejvýznamnější osobnosti nejen domácí, ale i světové společenské, kulturní i politické sféry.

Všechny pokrmy jsou připravovány týmem Francouzské restaurace Art Nouveau pod vedením šéfkuchaře a kapitána Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky Jana Horkého, který v rámci juniorských a seniorských kulinářských soutěží získal řadu mezinárodních ocenění jako např. stříbrnou medaili z FHA Singapur 2010, 4 medaile z kuchařské olympiády IKA Erfurt 2008, stříbrnou medaili z mistrovství světa v Chicagu 2007 či domácí ocenění Kuchař roku 2008.

Aktuálně Jan se svým týmem získal bronzovou medaili na podzimním Mistrovství světa v Basileji 2013. Restaurace je držitelem prestižního ocenění průvodce Gault & Millau za rok 2013 i 2014.

 

Certifikát Catering


visual